Domosdoshmëria e hixhabit në dritën e argumenteve hyjnore – Altin Torba

0
1078

Autor:       Altin Torba
Titulli:       Domosdoshmëria e hixhabit në dritën e argumenteve hyjnore
Formati:    8.5 x 11
Faqe:        62
Botues:     Privat
Botimi:      I parë
Viti:          Mars, 2016

Ky libër i dedikohet çdo motre të dëlirë muslimane në këtë botë…
Krijuesi i Lartmadhëruar bollëk në besim ju dhashtë!…
Qofshi faqebardha dhe të lumtura në këtë dhe tjetrën jetë!…
Allahu i Madhëruar ju begatoftë me Xhenetin Firdeus!…

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko

Artikulli paraprakVërtetësia (23) – Dr. Musli Vërbani
Artikulli tjetërRregullat fetare që duhet t’i ndjekë një musliman në rast fitneje – Salih bin Abdulaziz Alu Shejh