KOMENTI TEMATIK I KUR`ANIT FAMËLARTË – Muhammed el-Gazali

KOMENTI TEMATIK I KUR`ANIT FAMËLARTË – Muhammed el-Gazali

PËRKTHEU NGA ARABISHTJA: SADUSH TAHIRI

Titulli në Anglisht: A Thematic Commentary on the Qur’an

Krahasoi Arabishten me Anglishten: Ziber Lata

Botues: LOGOS-A

Biblioteka: Mendimi Islam

Faqe: 922

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko

 

Artikulli paraprakEDUKIMI I FËMIJËVE – Një përqasje morale, shpirtërore dhe gjithëpërfshirëse ndaj zhvillimit edukativ – Ann El-Moslimany
Artikulli tjetërIXHTIHAD DHE PËRTËRITJE – Said Shabbar