Arka Luftarake – Ahmet Deedat

Autor:         Ahmet Deedat
Titulli:         Arka Luftarake
Përktheu:    Astrit Ibrahimi
Formati:      A5
Faqe:          52
Botues:       Privat

Nëse jeni serioz që të bëni Da`ve dhe takime me Krishterë të cilët përpiqen që t`i shndërrojnë Mulimanët në të Krishterë, atëherë fito një kopje të “ARKES LUFTARAKE” një version të përshtatshëm në madhësi xhepi, PA PAGESE.
Që të fitosh dobi maksimale nga ky udhëzues iu nevojitet një kopje e Biblës. Fito një kopje pa vonesë dhe mbaje kopjen tënde të “ARKES LUFTARAKE” afër Biblës dhe përcjelli instrukcionet më tej.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [622.37 KB]

Artikulli paraprakRruga e besimit – Dr. Abdulmexhid Zendani
Artikulli tjetërPërmbledhje lutjesh nga Kurani dhe suneti – Abdullah bin Ahmed el-Alefi