Planifikuesi i përditshëm i Ramazanit – qoftë ky Ramazani ynë më i mirë

Planifikuesi i përditshëm i Ramazanit ju mundëson të mbani gjurmët e rutinës, zakoneve dhe qëllimeve tuaja të përditshme të Ramazanit. Ky planifikues vije si një bllok shënimesh gjithëpërfshirëse por shumë i lehtë për t’u përdorur.

Ai përfshin përcjelljen e Namazeve, lutjeve, leximit të Kur’anit, leximit të kuptimeve, dhikreve, bamirësive dhe shumë gjëra të tjera. Hadithi i Ditës, vepra e ditës dhe lutja e ditës do tu mundësojnë të keni një shije të re të Ramazanit.

Është projektuar në mënyrë të tillë që të mund të përdoret si nga të rriturit ashtu edhe nga të rinjtë. Ka një dizajn miqësorë dhe lehtë të orientueshëm.

Boton në shqip: Literaturaislame.com

Specifikimet:

Madhësia: A4

Cilësi e lartë 44 faqe

Merreni falas, printojeni dhe bëjeni këtë Ramazan, Ramazanin tuaj më të mirë!

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko

Artikulli paraprakRamazani, një vështrim në të gjitha dimensionet e tij – Antologji dhe ese mbi agjërimin dhe Ramazanin
Artikulli tjetër30 Këshilla për një ramazan produktiv dhe pa gabime