Muaji Sheval – dobi, dispozita e urtësi – Agron Krasniqi

Autor:        Agron Krasniqi
Titulli:        Muaji Sheval – dobi, dispozita e urtësi
Formati:     A5
Faqe:         24
Botues:      Privat
Viti:           Maj, 2021

Falënderimi dhe lavdërimi i takojnë Allahut të Lartësuar, Zotit të botëve, paqja dhe lavdërimi i Tij qofshin për të Dërguarin Muhamed ﷺ. Kjo është një përmbledhje e disa dispozitave, dobive dhe urtësive të lidhura me muajin Sheval.
Lus Allahun e Lartësuar ta bëjë të dobishëm!

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [3.45 MB]

Artikulli paraprakRamazani – Cila është poenta? – Ibrahim Sekrani
Artikulli tjetërPorosia e fundit (Namazi) – Ibrahim Sekrani