Koment i sures jasin – Sejid Kutbi

Autor:       Sejid Kutbi
Titulli:       Koment i sures jasin
Formati:    A5
Faqe:        57
Botues:     Logos-A

Kjo sure mekkase ka takte të shkurtra dhe ritme të shpejta. Numri i ajeteve të saj është tetëdhjetë e tre si dhe është më e vogël dhe më e shkurtë se sureja paraprake (surja Fatir), e cila ka dyzet e pesë ajete. …

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko

Artikulli paraprakSëmundjet gjenitale – Dr. Muhammed Ali el-Barr
Artikulli tjetërE ke zbuluar bukurinë e tij të vërtetë? – Dr. Naxhi Ibrahim el-Arfexh