Hyrje në shkronjat e Kur’anit – Idris Demiri

Hyrje në shkronjat e Kur’anit është një libër praktik mbi mësimin e shkronjave arabe dhe të leximit të Kur’anit të madhërishëm.

Faqe 76:

Formati: A5

Autor: Idris Demiri

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko

Artikulli paraprakShejtani dhe Njeriu – Muhamed Muteveli Sharaviu
Artikulli tjetërMenstruacionet dhe lehonia – Shejh Muhamed el-Uthejmin