Çdo gjë flet me ne – Osman Nuri Topbash

Autor:         Osman Nuri Topbash
Titulli:         Çdo gjë flet me ne
Përktheu:    Luan Afmataj
Redaktor:    Alban Kali
Formati:      8.5 x 11
Faqe:          132
Botues:       Progresi Botime

Kjo vepër e përgatitur për fëmijët tanë, të cilët i kemi si dritën e syve, ka për qëllim t’ua mësojë atyre madhështinë dhe plotfuqinë e Zotit të gjithësisë. I shkruar me sugjerimin dhe nxitjen e zotërisë së nderuar, Osman Nuri TOPBASH, ky libër është përgatitur gjithashtu, nën dritën e urtësisë dhe mësimeve të derdhura në fjalë nga bota e tij e pasur shpirtërore.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [15.63 MB]

Artikulli paraprakA është doktrina e trinitetit frymëzim hyjnor – M. A. C. Cave
Artikulli tjetërGratë shoqëria muslimane dhe islami – Lois Faruki