Triniteti, misteri shekullor i krishterimit – Senad Maku

Autor:             Senad Maku
Titulli:             Triniteti, misteri shekullor i krishterimit
Recensent:      Dr. Zija Abdullahu
R. gjuhësor:    Dr. Hysen Matoshi
Formati:          6.7 x 9.4
Faqe:              242
Botues:           Kryesia e BIK
Viti:                2009
Vendi:             Prishtinë 

BIBLA THOTË:
“Ata e ndryshuan të vërtetën e Perëndisë në gënjeshtër dhe e adhuruan dhe i
shërbyen krijesës në vend të Krijuesit, që është i bekuar përjetë”. (Romakëve 1:25)
“Do ta njihni të vërtetën dhe e vërteta do t’ju bëjë të lirë”. (Gjoni 8:32)

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [1.94 MB]

Artikulli paraprakPërmbledhje e Akides së Selefëve të Devotshëm – Salih el-Feuzan
Artikulli tjetërLibri i namazit – Sh.B. Hakikat