Qëndrimet e perëndimit ndaj Islamit – Abdulvedud Jusuf ed-Dimeshkij

Autor:       Abdulvedud Jusuf ed-Dimeshkij
Titulli:       Qëndrimet e perëndimit ndaj Islamit
Formati:    4.1 x 5.8
Faqe:        39
Botues:     Privat

Armiqtë tanë thonë:
Për t’i sunduar muslimanët duhet shkatërruar islamin, sepse ai është i vetmi burim i forcës së tyre. Islami ne na frikëson. Për ta shkatëruar islamin, atë duhet grumbulluar forcat tona që të mos na gëlltitë…

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [458.07 KB]

Artikulli paraprakVonimi i Fitores – Abdulkerim ibn Salih el-Humejd
Artikulli tjetërPorosi Selefije dhe këshilla edukative – Ahmed ibn Umer Bazmul