Nektari per vogëlushët – Melaim Shehu

Autor:             Melaim Shehu
Titulli:             Nektari per vogëlushët
Recensentë:    Miftar Ajdini
                       Nexhat Ibrahimi
Lektor:            Xhevat Xhoxhaj
Formati:          A6
Faqe:              43
Botues:           “Zëri Islam”
Vendi:             Prizren

Me gjithë vullnetin e mirë dhe mundin e derdhur, në mënyrë që kjo përmbledhje rrëfenjash të dalë sa më cilësore, jam i vetëdijshëm për mungesat dhe lëshimet që – mund të – gjenden në te. Megjithatë, jam i bindur se këto rrëfenja edukative do të plotësojnë një zbrazësi për vogëlushët tanë, të cilët janë të etshëm për udhërrëfime.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko

Artikulli paraprakOrientuesi i Shpirtit drejt Pendimit të Sinqertë – Selim el-Hilali
Artikulli tjetërMësime nga Kurani fisnik – Salih el-Feuzan