Mësime nga Kurani fisnik – Salih el-Feuzan

Autor:         Salih el-Feuzan
Titulli:         Mësime nga Kurani fisnik
Përktheu:    K.G.
Formati:      A6
Faqe:          85
Botues:       Mburoja.net

Dikush mund të thotë, dhe tashmë është thënë, “C’është me ty që gjithnjë fokusohesh në teuhid dhe flet aq shumë për të?! Dhe ti nuk e merr në konsideratë gjendjen e muslimanëve në ditët e sotme, të cilet janë duke u vrarë dhe kërcënuar me zhdukje në mbarë botën, dhe janë duke u persekutuar nga perandorët e mosbesimit në çdo vend?!”

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko

Artikulli paraprakNektari per vogëlushët – Melaim Shehu
Artikulli tjetërVlera e gruas së kapur pas Sunetit – Muhamed el Akil