Më fal, mësues 7 – Hale Gyrgyl Xhanat

Autor:       Hale Gyrgyl Xhanat
Titulli:       Më fal, mësues 7
Formati:    8.5 x 8.5
Faqe:        18
Botues:     Progresi Botime

Tregime për fëmijë (7)

Më fal, mësuses!

Bujari ishte mërzitur, se i duhej çdo mëngjes të shkonte në shkollë, kur stina e dimrit dhe bora që binte herë pas here, e ftonin të argëtohej. Shumë herë kishte bërë plane të mos shkonte, por asnjë plan nuk i kishte dhënë rezultat. Nuk kishte ç’të bënte… Ishte i detyruar të shkonte në shkollë.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [4.74 MB]

Artikulli paraprakMbreti i yjeve 9 – Hale Gyrgyl Xhanat
Artikulli tjetërQengji i zi 10 – Hale Gyrgyl Xhanat