Libri i tretë për fëmijë – Lidhja e Hoxhallarëve të Shqipërisë

Autor:       Lidhja e Hoxhallarëve të Shqipërisë
Titulli:       Libri i tretë për fëmijë
Formati:    8.5 x 11
Faqe:        53
Botues:     LHSH
Viti:          2015
Vendi:       Tiranë, Shqipëri

Niveli i parë
Islami
Kuptimi i Islamit:
Islam do të thotë: t’i dorëzohesh Allahut, duke besuar në njëshmërinë e Tij, duke iu nënshtruar Atij me bindje dhe të distancohesh nga idhujtaria dhe ndjekësit e saj.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko

Artikulli paraprakGratë në Islam kundrejt grave në traditën judeo-krisitiane – Dr. Sherif Abdulazim
Artikulli tjetërSfida – Mahathir Mohamad