Këshilltari fisnik për djem dhe vajza – Muhamet Sajim

Autor:         Muhamet Sajim
Titulli:         Këshilltari fisnik për djem dhe vajza
Përktheu:    Dr. Musli Vërbani
Formati:      B5
Faqe:          62
Botues:       Privat
Vendi:         Kaçanik

O biri im!
Kur të prezantosh në kuvend, jep selam, ulu dhe mos shpejto në të folur derisa ata mos ta fillojnë bisedën. Nëse e përkujtojnë Zotin e Lartmadhëruar vazhdoje bisedën, por nëse fillojnë biseda të kota, largoju prej tyre dhe kërko vend tjetër.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko

Artikulli paraprakPejgamberi ynë Muhammedi a.s. – Jakub Ystyn
Artikulli tjetërFetva në lidhje me agjërimin – Ahmed ibn Jahja en-Nexhmij