Kaikja prej dërrase 5 – Hale Gyrgyl Xhanat

Autor:       Hale Gyrgyl Xhanat
Titulli:       Kaikja prej dërrase 5
Formati:    8.5 x 8.5
Faqe:        18
Botues:     Progresi Botime

Tregime për fëmijë (5)

Kaikja prej dërrase

Kishte ardhur pranvera dhe i tërë vendi ishte mbuluar me gjelbërim. Dielli kishte filluar të ngrohte me dashuri çdo ditë. Pemët po bënin gati lulet që më vonë të dhuronin bujarisht frutat.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko

Artikulli paraprakFotografia e gjyshit 8 – Hale Gyrgyl Xhanat
Artikulli tjetërKëmba e thyer 4 – Hale Gyrgyl Xhanat