Këmba e thyer 4 – Hale Gyrgyl Xhanat

Autor:       Hale Gyrgyl Xhanat
Titulli:       Këmba e thyer 4
Formati:    8.5 x 8.5
Faqe:        18
Botues:     Progresi Botime

Tregime për fëmijë (4)

Këmba e thyer

Bujarit i pëlqente shumë të luante top me shokët në oborrin e shkollës. Një ditë po luanin dhe topi, papritur, kaloi matanë murit të oborrit dhe doli jashtë. Bujari dhe shokët e tij shkuan për të marrë topin, por dera ishte e mbyllur.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [5.79 MB]

Artikulli paraprakKaikja prej dërrase 5 – Hale Gyrgyl Xhanat
Artikulli tjetërKoteci i pulave 3 – Hale Gyrgyl Xhanat