Gjunjëzimi i evolucionit – Harun Jahja

Autor:          Harun Jahja
Titulli:          Gjunjëzimi i evolucionit
Përktheu:     Elton Gjeçi
Recensent:   Kujtim Ereqi
Formati:       8.5 x 11
Faqe:           193
Botues:        Furkan ISM
Vendi:          Stamboll, Turqi

Ky libër ka një rëndësi mjaft të madhe për të zbuluar fytyrën e vërtetë të
Darvinizmit. Qëllimi i tij kryesor është t’i japë lexuesit ide të përgjithshme për pavlefshmërine e teorisë së evolucionit, për rrugën pa krye, në të cilën gjenden evolucionistët si dhe për mashtrimet, fallsifikimet dhe gënjeshtrat, me të cilat ata mundohen të mbajnë në këmbë teorinë e evolucionit.
“Gjunjëzimi i Evolucionit” hedh poshtë me prova shkencore këtë mashtrim, i
cili është paraqitur si një e vërtetë shkencore e pakundërshtueshme me qëllim që të mohohet fakti i Krijimit.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko

Artikulli paraprakFundi i kohës dhe Mehdiu – Harun Jahja
Artikulli tjetërMusa a.s. – Harun Jahja