Tema te rendesishme rreth Xhihadit – Salih el-Feuzan

Autor:         Salih el-Feuzan
Titulli:         Tema te rendesishme rreth Xhihadit
Përktheu:    Dr. Bledar Karaj
Formati:      8.5 x 11
Faqe:          33
Botues:       Privat

Pasi e lexova veprën “Tema të rëndësishme rreth Xhihadit”, të shejh Abdullah ibën Sead Eba Husejn, Allahu i dhëntë sukses, e gjeta atë një vepër me shumë vlerë, shumë të dobishme për temat që trajton, për të cilat nevoja është e madhe në këtë kohë. Allahu na dhëntë sukses të gjithëve për dije të dobishme dhe vepër të mirë! Allahu e shpërbleftë me të mira autorin e kësaj vepre! Mëshira dhe bekimi i Allahut qofshin mbi të Dërguarin tonë, Muhamedin dhe familjen e shokët e tij! (Salih el Feuzan)

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko

Artikulli paraprakTë drejtat e bashkëshortëve – Sulejman Rruhejli
Artikulli tjetërTë udhëheqësh vetveten – Husejn el-Awajisheh