Pyetjet nga Shami – Muhammed Nasiruddin el-Albani

Autor:              Muhammed Nasiruddin el-Albani
Titulli:              Pyetjet nga Shami
Përktheu:         Zejd Haziri
R. gjuhësore:    Sylë Dinaj
Formati:           8.5 x 11
Faqe:               32
Botues:            Privat
Viti:                 2007
Vendi:              Amman, Jordan

“O ju që besuat! Keni frikë All-llahun (duke bërë gjithçka që Ai ka urdhëruar dhe duke u shmanguar nga e gjithçka që ka ndaluar) me një sinqeritet të vërtetë dhe mos vdisni ndryshe veçse duke qenë Muslimanë. ” [Ali Imran 3:102]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko

Artikulli paraprakMësimi i Fesë Islame për Fëmijë (1) – Lidhja e hoxhallarëve të Shqipërisë
Artikulli tjetërMësimi i akides fëmijëve – Muhammed ibn Abdulvehabi