Planifikuesi i Ramazanit 2023 – Ardhmëria

Një muaj i begatë po afrohet e përgatitjet para se të mbërrijë na ndihmojnë të jemi sa më efektiv e të organizuar gjatë tij. Për këtë arsye kemi përgatitur materiale të nevojshme për këto përgatitje.

Shkarkoni kopjen tuaj falas të planifikuesit të Ramazanit, printojeni dhe planifikoni kohën e aktivitetet përgjatë muajit Ramazan.

Mbani gjurmët e rutinës, zakoneve dhe qëllimeve tuaja të përditshme të Ramazanit me këtë planifikues gjithëpërfshirës dhe shumë i lehtë për t’u përdorur. Planifikuesi i përditshëm i Ramazanit.

Është projektuar në mënyrë të tillë që të mund të përdoret si nga të rriturit ashtu edhe nga të rinjtë.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [3.21 MB]

 

 

Artikulli paraprakLargimi i dyshimeve (Keshfush-Shubuhat) – Muhamed ibn Abdulvehab
Artikulli tjetërGjendja e Selefit në muajin e Ramazanit