Përkthim me komentim i Kuranit Fisnik – Sherif Ahmeti

Autor:      Sherif Ahmeti
Titulli:      Përkthim me komentim i Kuranit Fisnik
Formati:   B5
Faqe:       769
Botues:    Kompleksi i mbretit Fehd për shtypjen e Kuranit Fisnik

Përkthimi i Kuranit Fisnik me komentim.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko

Artikulli paraprakIslami dhe politika në Ballkanin Perëndimor – QMBN
Artikulli tjetërLetrat e Muhamedit a.s. – Sulltan Ahmed Kureshi