Islami im (Shkalla e parë) – Mr. Rejhan Neziri

Autor:         Mr. Rejhan Neziri
Titulli:         Islami im (Shkalla e parë)
Formati:      8.5 x 11
Faqe:          42
Botues:       Xhamia “Hëna e re”
Viti:            2012
Vendi:         Kreuzlingen, Zvicër

Shkalla e parë:
për fëmijë të moshës 9 – 12 vjeçe (klasa 2/3 – 4/5)

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko

Artikulli paraprakEmancipimi i femrës dhe moda – Jusuf Zimeri
Artikulli tjetërIslami im (Shkalla e dytë) – Mr. Rejhan Neziri