Dilemat me te cilat perballen rinia – Muhammed el-Uthejmin

Autor:       Muhammed el-Uthejmin
Titulli:       Dilemat me te cilat perballen rinia
Formati:    3.63 x 5.8
Faqe:        65
Botues:     Privat

Eshtë një kënaqësi e posaçme për mua që t’ua prezantoj vëllezërve të mi një problem mjaft serioz, jo vetëm për shoqërinë Islame por për çdo shoqëri, dhe ky është problemi me të cilën përballen të rinjtë e kësaj epoke. Zemrat e rinisë janë të sëmura me probleme psikologjike, të cilat nganjëherë i bëjnë ata të parehatshëm me jetën, dhe ata e shpenzojnë energjinë e tyre duke u përpjekur që të lirohen nga këto vështirësi dhe ta largojnë këtë dhimbje.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko

Artikulli paraprakBesimi në engjëj dhe ndikimi i kësaj në jetën e njeriut – Salih el-Feuzan
Artikulli tjetërJo dhunë në fe – Dr. Usama Hasan