Bota e miqve tanë të vegjël milingonave – Harun Jahja

Autor:      Harun Jahja
Titulli:      Bota e miqve tane te vegjel milingonave
Formati:   A5
Faqe:       34
Vendi:      Stamboll, Turqi
Viti:         2001

Gjatë rrugës për në shkollë, Omeri ecën pranë kopshtit të një shtëpie matanë rrugës dhe qendron aty pakëz. Në këtë kopsht jeton një mik i tij i veçantë. Askush nuk e njeh këtë mik por Omeri e don shumë.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [1.64 MB]

Artikulli paraprakPopujt e zhdukur – Harun Jahja
Artikulli tjetërFshehtësia e sprovës – Harun Jahja