Fshehtësia e sprovës – Harun Jahja

Autor:       Harun Jahja
Titulli:       Fshehtësia e sprovës
Formati:    8.5 x 11
Faqe:        50
Botues:     Privat

Cdo krijesë do ta shijojë vdekjen, e Ne, në shenjë sprove ju sprovojmë me vështirësi e kënaqësi, dhe ju ktheheni te Ne. (Enbija, 21:35)

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko

Artikulli paraprakBota e miqve tanë të vegjël milingonave – Harun Jahja
Artikulli tjetërIslami feja e lehtësisë – Harun Jahja