Bindja e thellë në Allahun – Amër Halid

Autor:          Amër Halid
Titulli:          Bindja e thellë në Allahun
Përktheu:     Dr. Musli Vërbani
Korrektor:    Burim Bunjaku
Formati:       4.7 x 6.7
Faqe:           32
Botues:        Botues Privat
Viti:             2008
Vendi:          Kaçanik

Ajo çka po ndodhë për çdo ditë tekmuslimanët si: nënçmimi i ndërsjellët, urrejtja në mes vete, problemet, ndarja, përçarja, copëtimi, konfrontimi, hidhërimi etj., të gjitha këto na obligojnë neve që patjetër t’i lëmë dhe të largohemi prej kundërshtimeve mes vete, konfrontimeve, hidhërimeve, nënçmimeve.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko

Artikulli paraprakDhjetë të përgëzuarit me Xhenet – Bledar Haxhiu
Artikulli tjetërDerisa të mos e ndryshojnë gjendjen e tyre – Amër Halid