Përmbledhje tregimesh – Grup autorësh

Autor:           Grup autorësh
Titulli:           Përmbledhje tregimesh
Përktheu:      Irfan Salihu
Recensent:    Komisioni pranë Komitetit të bashkuar saudit
Lektor:          Arian Koçi
Formati:        B5
Faqe:            146
Botues:         IslamHouse
                     Komiteti i bashkuar saudit
Vendi:           Prishtinë
Viti:              2004

Rrëfente tregime në fotografi për jetën dhe ndodhitë në botë dhe nga historia. Të gjithë fëmijët me padurim e pritnin ardhjen e saj në lagjen e tyre.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko

Artikulli paraprakTregime nga jeta e Muhammedit a.s. (7) – Dr. Musli Vërbani
Artikulli tjetërShenjat para ditës së gjykimit – Imam ibn Kethiri