Dituria Islame nr. 230

Autor:              Kryesia e Bashkësisë Islame të Kosovës
Titulli:              Dituria Islame nr. 230
Kryeredaktor:   Mr. Rexhep Suma
Lektor:            Isa Bajçinca
Korrektor:        Skender Rashiti
Formati:           7.87 x 10.69
Faqe:               64
Botues:            BIK
Viti:                 Shtator 2009
Vendi:              Prishtinë

Dituria Islame është revistë mujore, fetare, shkencore e kulturore.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [3.65 MB]

Artikulli paraprakFeja dhe trajtimi i saj në shoqëri – Dr. Xhabir Hamiti
Artikulli tjetërDituria Islame nr. 231