Fryma e fundit – Osman Nuri Topbash

Autor:           Osman Nuri Topbash
Titulli:           Fryma e fundit
Përktheu:      Evans Drishti
Recensent:    Islam Dizdari
Mr. Irida Hoti
Formati:        6.2 x 8.5
Faqe:            328
Botues:         Progresi Botime
Viti:              2003
Vendi:           Shkodër

O Zot! Na mbro prej atyre që humbasin në këtë botë dhe e mbysin veten në një gotë ujë! Ej më i mëshirshmi i të mëshirshmve Zoti im!… Na dhuro begati, mirësi dhe urtësi për shpirtrat tanë në këtë jetë dhe në jetën tjetër të cilat ua dhurove robërve të Tu të mirë dhe na mundëso që zemrat të bashkohen me Ty!…

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko [5.09 MB]

Artikulli paraprakEnigma e dashurisë për Allahun dhe profetin – Osman Nuri Topbash
Artikulli tjetërFrymëra mëshire – Osman Nuri Topbash