Dispozitat e Zekatit te Fitrit – Agron Krasniqi

Autor:              Mr. Agron Milazim Krasniqi
Titulli:              Dispozitat e Zekatit te Fitrit
R. gjuhësor:     Jeton Koçinaj
Formati:           A5
Faqe:               27
Botues:            Privat
Viti:                 2019

Ky shkrim i shkurtër rreth zekatit të fitrit përmban në vete dispozitat kryesore që kanë të bëjnë me këtë adhurim. Lus Allahun e Lartësuar ta bëjë të dobishëm!

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko

Artikulli paraprakFrika prej Xhehenemit dhe malli për Xhennetin – Abdurrahman ibn Raxheb & Abdulvahid el-Magribi
Artikulli tjetër(Pa)mundësia e përkthimit të Kuranit – Dr. Musli Vërbani